قالب های پست اینستاگرام به صورت لایه باز و با فرمت PSD آماده شده که به راحتی قابل تغییر است. برای استفاده از این قالب ها می توانید از آموزش استفاده از تمپلیت های دیجی کانتنت برای این منظور استفاده نمایید. این تمپلیت ها با کیفیت بالا و در ابعاد ۱۰۸۰*۱۰۸۰ طراحی شده اند که با راحتی و با چند کلیک می توانید از آن ها استفاده نمایید.

در این بخش شما به تمامی تمپلیت های طراحی شده توسط دیجی کانتنت دسترسی دارید ولی میتوانید صرفا به قالب های رایگان اینستاگرام نیز دسترسی داشته باشید.

چگونه پست های اینستاگرام متمایز طراحی کنیم؟

اگر دوست دارید پست های شما در اینسناگرام از بقیه صفحات متمایز باشد می توانید از قالب های پست اینستاگرام دیجی کانتنت استفاده نمایید.

این قالب ها با هدف داشتن یک پیج حرفه ای در بستر ایسنتاگرام طراحی شده اند و به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن پست هایی حرفه ای برای صفحه اجتماعی خود طراحی کنید.

یک تمپلیت عالی چه ویژگی هایی دارد؟

هنگام انتخاب الگوهای اینستاگرام ، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. متن یکی از عناصر پرکاربرد در قالب اینستاگرام است. بنابراین باید قالبی را انتخاب کنید که از فونت های زیبا استفاده کند. از دیگر ویژگی های یک تمپلیت خوب استفاده از المان ها زیبا داخل طرح می باشد. به عنوان یک نکته مهم دیگر برای انتخاب یک تمپلیت عالی استفاده از رنگبندی و ست های رنگی مناسب و زیبا در تمپلیت می باشد.

در زیر می توانید بهترین قالب های اینستاگرام را پیدا کنید.

نمایش 1–12 از 375 نتیجه

نمایش 9 24 36